Samochody ciężarowe

Nowy Actros
to przyszłość transportu dalekobieżnego i ciężkiego transportu dystrybucyjnego. Jest jeszcze bardziej wydajny od poprzednika dzięki niższym kosztom użytkowania i oszczędności paliwa, jest wzorowo niezawodny i komfortowy dla kierowcy. Niezawodne silniki Euro VI i aż 17 wariantów kabin – nowy Actros jest idealny do wszystkich wymagań.
Actros

to samochód ciężarowy stworzony do transportu dalekobieżnego, a także do ciężkiego transportu dystrybucyjnego. Gwarantuje ekonomiczną eksploatację dzięki zastosowaniu techniki sprzyjającej niskiemu zużyciu paliwa. Konstrukcja pojazdu zapewnia niskie koszty napraw i przeglądów. A kabina kierowcy zapewnia przyjemne warunki jazdy.

Arocs

to mocna i wytrzymała ciężarówka przygotowana do transportu budowlanego. Ciągnik siodłowy, podwozie ciężarowe, betonomieszarka, ciężka wywrotka – Arocs ma wiele wariantów i napęd na wszystkie koła. Kabiny zostały zaprojektowane tak, by zapewnić dobrą orientację podczas prac budowlanych oraz łatwą i precyzyjną obsługę pojazdu.

Atego

jest samochodem ciężarowym przygotowanym na wyzwania lekkiego transportu dystrybucyjnego oraz do pracy w pomocniczych branżach budowlanych. Praca z Atego jest łatwa i przyjemna, ponieważ jest on wyposażony w elementy dostosowane do rodzaju eksploatacji.  Silniki Atego mają dużą moc i charakteryzują się niskim zużyciem paliwa, a automatyczne przełączanie biegów ułatwia jazdę w wymagających

Unimog

to pojazd specjalnie zaprojektowany jako profesjonalny system i nośnik narzędzi. Koparka tylna, zagęszczarka, podnośnik koszowy, wciągarka do kabli, podnośnik koszowy, cysterna z wodą, automatyczna posypywarka… – Unimog może wykonywać ponad 1000 możliwych prac, dla wielu branż, o każdej porze roku.

Oferty specjalne

Wypełnij formularz,
a poruszymy Twój biznes!

Szukasz odpowiedniego pojazdu,
dobrego serwisu i wsparcia w decyzjach biznesowych? Wypełnij formularz,
a my się z Tobą skontaktujemy.


Profesjonalny zespół doradców.

Każdy z nas jest specjalistą w swoim fachu,
ale to wspólne działania pozwalają nam poruszyć Twój biznes.

Sprawdź szczegóły
Sprzedaż samochodów ciężarowych.

Zakup pojazdu do firmy to ważna decyzja biznesowa.
Jak ją podjąć? Najlepiej z naszym sprzedawcą.

Sprawdź szczegóły
Usługi serwisowe samochodów ciężarowych.

Serwis to dużo więcej niż naprawa.
Profesjonalny serwis to dodatkowa moc dla Twojego biznesu.

Sprawdź szczegóły
Sprzedaż oryginalnych części Mercedes-Benz.

Wiemy, że Twój biznes nie może czekać. Dlatego w Mercedes-Benz Trucks Warszawa, dzięki doskonalone zorganizowanym systemom logistycznym większość części jest dostępna niemal zawsze od ręki.

Sprawdź szczegóły
Oferty specjalne.

Sprawdź, co mamy w ofercie, aby poruszyć Twój biznes. Jeśli potrzebujesz więcej informacji – wypełnij formularz.

Sprawdź szczegóły